Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej - www.bip.gov.pl
Urząd Gminy w Rozogach
Herb Urząd Gminy w Rozogach

Czwartek 14.12.2017

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Oświadczenia majątkowe za 2015r.

Oświadczenia majątkowe – kierownictwo Urzędu

  1. Wójt Gminy – Zbigniew Kudrzycki
  2. Sekretarz Gminy – Monika Grudziądz
  3. Skarbnik Gminy – Danuta Pszczółkowska

Oświadczenia majątkowe – kierownicy jednostek organizacyjnych oraz osoby upoważnione przez Wójta Gminy do wydawania decyzji administracyjnych:

  1. Brzostek Krystyna – Wicedyrektor Zespołu Szkół w Rozogach
  2. Dzierlatka Marzena – Kierownik Referatu Rozwoju Lokalnego, Gospodarki Przestrzennej, Ochrony Środowiska i Zamówień Publicznych w Urzędzie Gminy Rozogi
  3. Kaczmarczyk Izabela – Dyrektor Zespołu Obsługi Ekonomiczno – Administracyjnej Szkół i Przedszkoli w Rozogach
  4. Kobus Wiesław – Kierownik Zakładu Gospodarki Komunalnej w Rozogach
  5. Krawczyk Elżbieta – insp. ds. księgowości podatkowej w Urzędzie Gminy
  6. Łachacz Janina – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rozogach
  7. Nosek Grażyna – Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Dąbrowach
  8. Osowiecka Ewelina – Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Orzeszkach
  9. Piłat Beata – Kierownik Sekcji Świadczeń Rodzinnych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rozogach
  10. Polańczuk Joanna – Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rozogach
  11. Przybyłowska Renata – referent ds. kadr i płac w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rozogach
  12. Stolarczyk Jolanta – Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Rozogach
  13. Szewczak Wojciech – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Rozogach
  14. Szydłowska Alicja – insp. ds. finansowych w Urzędzie Gminy
  15. Śpiewak Bożena – insp. ds. wymiaru zobowiązań pieniężnych w Urzędzie Gminy Rozogi
  16. Wasik Joanna – Dyrektor Zespołu Szkół w Rozogach
  17. Zdunek Bernadetta – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rozogach

Oświadczenia majątkowe radnych Rady Gminy Rozogi:

  1. Nowotka Marek – Przewodniczący Rady Gminy
  2. Derecka Izabela – Wiceprzewodniczący Rady
  3. Bałdyga Krzysztof – radny
  4. Czujak Stanisław – radny
  5. Darmofał Kamila – radna
  6. Doroszko Roman – radny
  7. Dzierlatka Mieczysław – radny
  8. Jabłonka Waldemar – radny
  9. Malona Wanda – radna
  10. Skiba Janusz – radna
  11. Sypiański Maciej – radny
  12. Trzciński Krzysztof  - radny
  13. Więcek Krzysztof – radny
  14. Zdunek Marianna – radna
  15. Zyśk Sławomir – radny
Wytworzył:
Katarzyna Gwiazda
Udostępnił:
Ryszard Górski
(2016-07-11 07:16:58)
Ostatnio zmodyfikował:
Ryszard Górski
(2016-08-24 11:38:58)
 
 
ilość odwiedzin: 1393933

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.

X