Granice sołectw i rady sołeckie

 

I. Sołectwo Dąbrowy I

granice:
Dąbrowy od nr 1 do nr 310

Skład Rady Sołeckiej:

1. Lis Czesław - Sołtys, przewodniczący Rady Sołeckiej

2. Górski Wiesław

3. Jędrzejczyk Sławomir

4. Tański Zygmunt

5. Zaciek Czesław

 

II. Sołectwo Dąbrowy II

granice:
Dąbrowy od nr 311 do nr 371

Skład Rady Sołeckiej:

1. Bałdyga Iwona  - Sołtys, przewodniczący Rady Sołeckiej

2. Mierzejek Stanisław

3. Plonowski Ryszard

4. Szydlik Henryk

 

III. Sołectwo Faryny

granice:
Faryny, Kokoszki 

Skład Rady Sołeckiej:

1. Kaczmarczyk Grzegorz - Sołtys, przewodniczący Rady Sołeckiej

2. Bors Lucyna

3. Drężek Mariusz

4. Kaczmarczyk Roman

5. Kowalczyk Sylwia

 

IV. Sołectwo Klon

granice: 
Klon, Kilimany, Wujaki 

Skład Rady Sołeckiej:


1. Ruszczyk Danuta  - Sołtys, przewodniczący Rady Sołeckiej

2. Kulas Dorota

4. Kulis Jadwiga

5. Śniadach Zofia

6. Wiciński Zbigniew

 

V. Sołectwo Kowalik

granice: 
Kowalik 

Skład Rady Sołeckiej:


1. Warmiak Czesław  - Sołtys, przewodniczący Rady Sołeckiej

2. Kaczmarczyk Krystyna

3. Kręciewska Beata

4. Maciora Mirosław

5. Nosek Waldemar

 

VI. Sołectwo Kwiatuszki Wielkie

granice: 
Kwiatuszki Wielkie 

Skład Rady Sołeckiej:


1. Darmofał Monika  - Sołtys, przewodniczący Rady Sołeckiej

2. Darmofał Andrzej

3. Deptuła Teresa

4. Kordek Stanisław

5. Zapert Wiesława


VII. Sołectwo Łuka

granice: 
Łuka 

Skład Rady Sołeckiej:


1. Soliwoda Marek - Sołtys, przewodniczący Rady Sołeckiej

2. Lis Agata

3. Tyc Adam

4. Krajza Kazimierz

5. Tyc Piotr

 

VIII. Sołectwo Rozogi

granice: 
Rozogi, Lipniak 

Skład Rady Sołeckiej:


1. Stolarczyk Marek  - Sołtys, przewodniczący Rady Sołeckiej

2. Niemczyk Joanna

3. Sypijański Janusz

4. Szmigiel Elżbieta

5. Więcek Krzysztof

 

IX. Sołectwo Orzeszki

granice: 
Orzeszki, Kiełbasy, Nowy Suchoros,

Skład Rady Sołeckiej:

1. Samsel Leszek  - Sołtys, przewodniczący Rady Sołeckiej

2. Dariusz Chorążewicz

3. Zbigniew Niedźwiedzki

4. Marian Wróbel

 

X. Sołectwo Radostowo

granice: Radostowo, Kiełbasy

Skład Rady Sołeckiej:

1. Mirosław Świder - Sołtys, przewodniczący Rady Sołeckiej

2. Stanisław Dzierlatka

3. Ryszard Rogalski

4. Daniel Zieliński

 

XI. Sołectwo Spaliny Wielkie

granice: 
Antonia, Spaliny Małe, Spaliny Wielkie 

Skład Rady Sołeckiej:


1. Bałdyga Renata  - Sołtys, przewodniczący Rady Sołeckiej

2. Kaczmarczyk Stanisław

3. Maciora Justyna

4. Trzcińska Aneta

5. Turek Wioletta

 

XII. Sołectwo Wilamowo

granice: 
Wilamowo 

Skład Rady Sołeckiej:


1. Zyśk Halina  - Sołtys, przewodniczący Rady Sołeckiej

2. Gronowska Ewa

3. Jędrzejczyk Wiesław

4. Kaczmarczyk Małgorzata

5. Kaczmarczyk Zofia

 

XIII. Sołectwo Występ

granice: 
Występ 

Skład Rady Sołeckiej:


1. Mikołajczyk Elżbieta  - Sołtys, przewodniczący Rady Sołeckiej

2. Gołaś Teresa

3. Kaczmarczyk Bożena

4. Kozon Władysława

 

XIV. Sołectwo Zawojki

granice: 
Zawojki 

Skład Rady Sołeckiej:


1. Obrębski Heronim  - Sołtys, przewodniczący Rady Sołeckiej

2. Polak Mirosław

3. Polak Piotr

 

 

XV. Sołectwo Księży Lasek

granice:
Księży Lasek, Suchorowiec

Skład Rady Sołeckiej:

1. Zęgota Zdzisław - Sołtys, przewodniczący Rady Sołeckiej

2. Bujanowski Jan

3. Dąbkowski Edward

4. Lewandowska Urszula

5. Mikołajczyk Stanisław


 

XVI. Sołectwo Borki Rozowskie

granice:
Borki Rozowskie, Wysoki Grąd

Skład Rady Sołeckiej:

1. Danuta Kaczmarczy - Sołtys, przewodniczący Rady Sołeckiej

2. Ejdys Dorota

3. Gajk Regina

4. Kaczmarczyk Danuta

5. Szydlik Edward

 

 

 


Wytworzył:
Lidia Katarzyna Gwiazda-Biedrzycka
Udostępnił:
Ryszard Górski
(2003-06-26 11:57:18)
Ostatnio zmodyfikował:
Ryszard Górski
(2018-02-07 08:31:49)